Hakkımızda

Arc & Art Nedİr?

01

Arc&Art  için bir mekanı tasarlamak demek; her yönüyle rahat kullanılabilecek, görsel tasarımıyla olduğu kadar fonksiyonel yönleriyle de hayranlık uyandıran yaratıcı fikirlerin, kişiye özel olarak birleştirilmesi demektir. 
 
    Arc&Art  detaycılığı;  Yapı tasarlamanın sınırlı bir alanda, sınırsız bir keyif yaratmak olduğuna inanırız.Bu sebeple, yerleşim planı aşamasından itibaren görsel şıklığa değer katan sıra dışı detayları kovalarız. Bir masanın ayağından, bir duvarın kaplamasına, bir aydınlatma tasarımından, armatürlerin seçimine kadar, kullanılacak olan her üründe ki arayıştır bu.


    Arc&Art için tasarım süreci; müşterilerimizin isteklerini, ihtiyaçlarını ve alışkanlıklarını dikkatle dinler, en küçük detayları bile dikkatle not alırız, tasarım çalışmalarına bu notların doğrultusunda, verdiğimiz teslim tarihini unutmadan odaklanırız. 

  Egolarımızı tatmin etmeyi değil, müşterilerimizi mutlu etmeyi hedefleyerek, tasarım çalışmaları öncesinde aldığımız notlarla müşterilerimizin ihtiyaç ve hayalleri doğrultusunda ilerlediğimizden, tasarımın hiçbir aşamasında başa dönüşler ve bu dönüşlerden veya ihmallerden kaynaklanan gecikmeler yaşamayız.
   Arc&Art da imalat ve uygulama; rahatlıkla üretilebilmesi için en küçük detayına kadar titizlikle çizildikten sonra usta ellere teslim edilmiş tasarımlar, Arc&Art kontrolünde  montajı tamamlanır. Montaj aşamasında tasarımıyla aynı olmayan, farklılıklar gösteren hatalı imalatlara Arc&Art ekibi kesinlikle müsaade etmez.
   Arc&Art, gerçekleştirmekte olduğu projelerin kalite sorumluluğunu, tasarım aşaması sonrasındaki imalatlar ve montajlar için görevlendirdiği kişi, kurum ya da kuruluşlara devretmez, teslimat aşamasının tamamlanmasına kadar “her aşamada kusursuzluk” standartları gereğince imalat, nakliye ve montaj sürecindeki tüm aşamaları, kesintisiz olarak takip eder.
 

02